F.H.U. Gines - płyty warstwowe, blachy trapezowe, blachodachówka - Oferta

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy "Gines" jednocześnie zachęcamy do kontaktu z Naszymi pracownikami.

 

O firmie arrow Oferta
Oferta Drukuj _CMN_EMAIL_ALT


- płyty warstwowe (tzw. płyty obornickie)
Płyty zarówno ścienne jak i dachowe. Płyty z rdzeniem styropianowym jak również poliuretanowym. Szeroki zakres grubości rdzeni w zależności od potrzeb. Bogata paleta kolorów oraz profilowań.

- blachodachówka (tzw. blacha dachówkopodobna)
Blachodachówka w klasycznym profilu, w module 350 mm jak również istnieje możliwość dostawy blachodachówi o module 400 mm. Dostępne w różnych powłokach, kolorach oraz grubościach.

- blachy trapezowe
Zróżnicowane kształty oraz profile. Począwszy od delikatnie przetłoczonych z niewielką falą aż po blachy konstrukcyjne (samonośne). Dostępne powłoki to poliester standard (połysk), poliester mat, plastizol ocynk oraz alucynk wszystkie dostępne w wielu grubościach. Szeroka gama kolorów sprawia iż każdy znajdzie coś dla siebie.

- obróbki blacharskie
Obróbki wykonane z blach lakierowanych oraz ocynkowanych w grubociach 0,50 - 0,55mm. Wykonujemy obróbki systemowe jak również obróbki według dostarczonych rysunków w długościach nie przekraczających 3000mm

- akcesoria montażowe
Wkręty oraz łączniki wedug dostępnej kolorystyki, uszczelki, naświetla, kominki wentylacyjne, ławy kominiarskie itp.

- okna dachowe
Różnego rodzaju typy oraz rozmiary, wraz z akcesoriami dobranymi odpowiednio do rodzaju pokrycia dachowego, rozjśani twoje poddasze nadając mu urokliwy charakter. W ofercie są również dostępne wyłazy dachowe.

- orynnowanie
Systemy orynnowania wielu wiodących producentów. Bogata kolorystyka, profile oraz przekroje odpowiednie do wielkości Twojego dachu.